מוקד טלמרקטינג וטלמיטינג

מוקד טלמרקטינג וטלמיטינג

כמו שהאנגלים אומרים (והם מומחים בזה), לא יהיה לך סיכוי שני לעשות רושם ראשון. הדבר אקטואלי במיוחד בתחום המכירות בכלל ובטלמרקטינג בפרט. עובדי הטלמרקטינג שלנו נבחרו בקפידה ואומנו על ידי הטובים בתחום. הם רהוטים, שאפתניים ובקיאים בפסיכוליגיית הצרכן. כאשר מתוכנן ומבוצע נכון, קמפיין טלמרקטינג עשוי להביא תוצאות מעולות, ולא רק בתחום המכירות. אחד היתרונות החשובים הוא האינטראקטיביות של ערוץ שיווק זה המאפשר לאסוף מידע אודות הצרכן ופידבק על המוצר ולבצע התאמות לאסטרטגיית השיווק בזמן אמת.

כתוצאה של פרויקט טלמרקטינג תקבל לא רק עלייה במכירות, אלא גם בסיס נתונים של לקוחות קיימים ופוטנציאליים: גם אלה אשר ביצעו את הרכישה (ואולי תרצו להמשיך לרכוש ולשדרג בעתיד) וגם אלה שהפעם לא קנו, אך יש אפשרות ניכרת כי הדבר יקרה בעתיד. בסיס נתונים זה מאפשר לך להכיר ולמפות את קהל הלקוחות שלך ובעתיד לפעול בצורה יותר נקודתית ויעילה.

שירות טלמיטינג נועד לחברות המעדיפות לשלוח למפגש עם הלקוח את הסוכן שלהם (עקב כמות המידע הטכני שיש להעביר או על מנת להציג ללקוח דגמים וכו'). אנו מבצעים את השלב החשוב של שכנוע ראשוני וקביעת פגישה, ומשם השמים הם הגבול!

מכירות ישירות פנים אל פנים

מכירות ישירות פנים מול פנים

אנו קוראים לאנשי המכירות שלנו "אמני מכירות". כי לדעת למכור זו אמנות, ואין מי שמצטיין בה יותר. אנשי מכירות מנוסים הם נכס שקשה למצוא אותו ועוד יותר קשה לשמור עליו, אך אנחנו בטופ תקשורת מצליחים לעשות זאת! הסוכנים שלנו הם זן נדיר של מקצוענים, צבא של איש אחד אשר יוצא לשטח בנחישות רבה וכובש את היעדים המבוצרים ביותר, בין אם בהתקפה נועזת או במצור ארוך ושיטתי.

כול הסוכנים עברו הכשרה מעמיקה וצברו ניסיון רב שנים במכירות, הינם בעלי כושר שכנוע יוצא דופן ומוטיבציה גבוהה, וכאשר תפקיד את מלאכת במכירות של המוצר שלך בידיהם, והתוצאות לא יאחרו לבוא.

נקודות מכירה ניידות בשטח

נקודות מכירה

הצבת נקודות מכירה היא דרך יעילה להגיע לקהל הלקוחות אשר פחות מגיב למכירות טלפוניות (ולכן מומלץ לשלב בין טלמרקטינג למכירות בנקודות המכירה). זו גם דרך לבצע את כל תהליך המכירה "במכה אחת", על המקום. יחד עם זאת, קמפיין נקודות מכירה דורש ארגון רציני. נבצע עבורך את תכנון פריסת הנקודות, גיוס והכוונת כוח אדם, ובמקרה הצורך גם את עיצוב נקודות המכירה.

בניית מערכת מכירות ושיווק פנים אירגונית

בניית מערך מכירות ושיווק פנים ארגוני

למערך מכירות פנים ארגוני מספר יתרונות: אתם שולטים על כל תהליך המכירות מ-א' עד ת'; בטווח הארוך זה משתלם יותר מאשר מיקור חוץ מלא של מכירות; הגדלת כמות המכירות אינה כרוכה בהחלט בהוצאה נוספת. נשמח לסייע לכם ולכוון אתכם בהקמת מערך מכירות איכותי בתוך ארגונכם תוך שימוש בכל הידע והניסיון שלנו, וכמובן להמשיך ולייעץ לכם גם לאחר הקמתו.

יעוץ ועזרה בהעסקת סוכני מכירות

יעוץ ועזרה בהעסקת סוכני מכירות

תחום השיווק ידוע בתחלופת עובדים גבוהה, וחברות רבות נמצאות בתהליך תמידי של גיוס כוח אדם למערך השיווק שלהם. עם זאת, מדובר במטלה לא פשוטה הדורשת מיומנות רבה. כיצד נדע משיחה אחת או שתיים עם מועמד שהוא יודע למכור? אנו נשמח לקחת חלק פעיל בתהליך גיוס העובדים שלכם, לייעץ ולעזור על סמך הניסיון הרב שלנו. הרי בשנות הפעילות של חברתנו עבדנו עם מאות אנשי טלמרקטינג, סוכני מכירות ואנשי שיווק אחרים.

הכשרת סוכני מכירות

הכשרת סוכני מכירות

גם את תפוקת העובדים הקיימים ניתן להעלות! טופ תקשורת מעבירה קורסי הכשרה לעובדים בתחום השיווק ומטמיעה שיטות שיווק מתקדמות. אנו נעריך את יעילות העבודה של סוכני המכירות שלכם ונגבש הצעות מעשיות לשיפור המצב. לבחירתכם מגוון מסלולי הכשרה, החל בסדנאות קצרות ואינטנסיביות וכלה בקורסים מעמיקים.

אסטרטגיה שיווקית ומחקר השוק

אסטרטגיה שיווקית ומחקר השוק

דבר לא יעזור למכור, אם בחרתם באסטרטגיה שיווקית לא נכונה. הצלחת המכירות מתחילה כאן, בשלבים של איסוף המידע והתכנון. מומחי טופ תקשורת בנו מאפס עשרות אסטרטגיות מצליחות עם תוצאות מוכחות. נבצע מחקר דרך מחלקת הטלמרקטינג וסוכני המכירות שלנו ועל סמך תוצאותיו נפתח עבורכם אסטרטגיה ייחודית על פי מיטב תורת השיווק המודרנית.

עיצוב, ניהול וקידום מותגים (מיתוג)

עיצוב, ניהול וקידום מותגים (מיתוג)

מיתוג הוא תהליך שמעניק למוצר שלך אופי ייחודי ובולט ובכך מבדל אותו מהמתחרים והופך אותו ליותר מוכר ואהוד בקרב הצרכנים. לא מדובר רק בלוגו או באריזה או בשם המוצר, אלא באסטרטגיה מכירתית כוללת הבנויה על הערכים, המיצוב והעיצוב של המותג. בתחום המיתוג טופ תקשורת משתפת פעולה עם חברת MITUG.BIZ אשר פיתחה עשרות מותגים מצליחים.

שיווק מוצרים ושירותים ברשת האינטרנט

שיווק באינטרנט

אינטרנט הפך לחלק מוכר ובלתי נפרד מהחיים שלנו, אך הוא עדיין מתפתח במהירות. בנוסף לפורמטים שיווקיים "מסורתיים" כגון אתרים, דפי נחיתה ובאנרים, השיווק באינטרנט יותר ויותר עושה שימוש בערוצים כגון פרסום הקשרי במנועי חיפוש ופעילות ברשתות חברתיות. אנו בטופ תקשורת פיתחנו כלים חדשניים ויעילים לשיווק באינטרנט הפועלים הן כמערך נפרד והן כחלק אינטגרלי במאמץ שיווקי הכולל מכירות טלפוניות, ישירות וכיו"ב. תן למכירות שלך boost עם טכנולוגיות אינטרנט מתקדמות!