מה זה טופ תקשורת? ישנה גם תשובה קצרה לשאלה זו: אנחנו מומחים לשיווק. זאת אומרת, אנחנו בונים מערכי שיווק ומכירות מתוכננים היטב ויעילים על מנת למכור מוצרים או שירותים של לקוחותינו.

אנו בטוחים שיש לכם מוצר או שירות נפלא. מה שנשאר זה למכור אותו לצרכנים. שום דבר לא נמכר בקלות, גם לא אייפד, מאחר ואנשים לא נוטים להיפרד בקלות מכספם. גם אם הם באמת צריכים את המוצר, לרוב יש לשכנעם לקנות, להסביר מדוע המוצר או השירות עדיף על המתחרים, לדבר בהגיון, בחיוך ובלהט – ולסגור את העסקה.

מייסדי טופ תקשורת החלו את דרכם כסוכני מכירות מן השורה והצליחו כי היו הטובים ביותר. הם למדו את המקצוע על בשרם והוסיפו הרבה מאוד ידע מודרני. אנו בטופ תקשורת מתחדשים ללא הרף, עוקבים אחר טכנולוגיות וערוצי השיווק החדשים, כי אין דרך אחרת להצליח בשיווק בעולם המודרני.

בין אם אתם רוצים להקים מערך שיווק פנים ארגוני, להעביר אלינו את כל נושא המכירות בשיטת מיקור חוץ, או אפילו עוד לא יודעים מה בדיוק אתם צריכים, אנו נספק לכם את הפתרונות. מכירות טלפוניות, מכירות פנים מול פנים, מכירות בנקודות המכירה, מכירות באינטרנט, מכירות, מכירות, מכירות… זה מה שאנחנו מבטיחים ללקוחותינו ואוהבים לספק.

עם טופ תקשורת תקבלו שותף אמין ומקצועי, קשוב ודואג ומהר מאוד תראות את תוצאות שיתוף הפעולה בדו"ח הרבעון שלכם! שיהיה לכם ביקור נעים ומועיל באתר שלנו!

ברשימת לקוחותינו

 

למה לבחור בנו? כי רבים כבר בחרו!

כי אנחנו מנצחים בכל מצב

במכירות, ההצגה חייבת להימשך ללא תלות במצב השוק. מערכי המכירות שלנו מתוכננים ונבנים תוך מחשבה על גמישות ולכן עובדים גם בשווקים הדינמיים ביותר.

כי אנחנו יסודיים ומסודרים

כל המידע אודות המכירות שלך נשמרת בסדר אידאלי. אנו עוקבים אחר נתונים פיננסיים וסטטיסטיים ומעבירים אליך מידע חיוני בזמן אמת.

כי אנחנו עומדים ביעדים

גם ביעדים של כל אחד ואחד מהעובדים, וגם ביעדים של הקמפיין ככלל. אפילו אם היעדים האלה נראים לך שאפתניים מדי. אז כמה אלפי מכירות בחודש אתה צריך?

צרו קשר עכשיו